İletişim: bilgi@yuksekbasari.com

Biz Kimiz

Geleceğe umutla bakan gençler yetiştirmek amacıyla yola çıkan Tonguç Akademi, 2015 senesinden itibaren öğrencilerle birlikte. Yüksek Başarı Yayınları da, bu yolda gençlerin en büyük destekçisi olarak 2017’den beri öğrencilerin en güvendiği yayınlardan birisi haline geldi.

Bu süreçte tüm öğretim gruplarını ele alan kitaplarımız ile binlerce öğrencinin hayalindeki lise ve üniversitelere yerleşmesine yardımcı olduk. Ülkenin dört bir yanında bulunan satış noktalarımız ve internet mağazamız ile de öğrencilerin eğitime dair ihtiyaç duydukları her alanda en büyük destekçisi olmaya devam ediyoruz.

Alanında oldukça deneyimli ve donanımlı öğretmenlerden oluşan kadromuzun özverili çalışmalarıyla yayına hazırladığı kitaplarımız, Türkiye’nin her yerinden öğrencilerin en çok tercih ettiği kitaplar arasında yer alıyor. Bu büyük başarı ve ilginin sırrı her zaman öğrenciyi anlayarak, istek ve ihtiyaçlarına yönelik kitaplar ortaya çıkarmamız oldu. Tonguç Ailesi olarak bizler, ülkenin aydınlık yüzü olan öğrencilerin motivasyon ve bilgi kaynağı olmaya devam edeceğiz...

Yüksek Başarı Yayınları olarak alanında öne çıkan bazı kitaplarımız şunlardır:

Ortaokul kademesi

-360 Soru Bankaları (Tüm dersler)
-Akıl Haritaları / Akıl Notları
-Konu Anlatımlı Soru Bankaları (Branş ve sınıf bazında)
-Tak-Tikli Soru Bankaları (Branş ve sınıf bazında)

Lise kademesi

-Tak Soru Bankaları (Branş ve sınıf bazında)
-Konu Anlatımlı Soru Bankaları (Branş ve sınıf bazında)
-Deneme Setleri
-Akıl Haritaları