İletişim: bilgi@yuksekbasari.com

Yüksek Başarı Dağıtım, eğitim yayıncılığı alanında sınavlara hazırlık ve ders kitaplarını ülke genelindeki satış noktalarına hızlı bir biçimde ulaştırmayı hedefleyerek on binlerce öğrencinin hayalindeki geleceğe kavuşma arzusunu gerçekleştirmesi adına başarıya giden yolda aracılık etmek amacıyla 2017 yılında kuruldu.

Kısa bir zaman içinde büyüme ivmesini arttırarak Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış olup 4000’e yaklaşan satış noktasına internet üzerinden alışveriş olanağı sunarak günden güne dağıtım ağını genişletmektedir. Bu sayıyı daha da arttırmak ve her geçen gün dağıtım ailesine yeni bir üye katarak yoluna devam etmek için altyapısını sürekli olarak geliştirmektedir.

Bir yandan bireyleri gelecek hedeflerine ulaşmada zorlanmadan ilerleyebilecekleri bir zemin hazırlayarak öğrencilerin kaliteli eğitim almasına katkı sağlarken öte yandan bugün olduğu gibi gelecekte de her satış noktasının değerli olduğu bilinciyle mutlak memnuniyet odaklı hizmet anlayışına yönelik faaliyetlerini yürütmeye devam edecektir.